Keičiasi VKAT proceso dalyvių bei kitų teismo lankytojų aptarnavimo patalpose tvarka

Keičiasi VKAT proceso dalyvių bei kitų teismo lankytojų aptarnavimo patalpose tvarka
Nuo 2020 m. rugpjūčio 14 d. Vilniaus komercinio arbitražo teisme (VKAT) keičiasi proceso dalyvių bei kitų lankytojų aptarnavimo tvarka VKAT patalpose.   

Saugant VKAT klientų, lankytojų bei darbuotojų sveikatą:
  • Proceso dalyviai ir kiti VKAT lankytojai VKAT patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Šias apsaugos priemones minėti asmenys privalo dėvėti visą laiką, kol būna teisme (t. y. laukdami arbitražo teismo posėdžio, viso arbitražo teismo posėdžio metu, aptarnavimo metu ir pan.).
  • Proceso dalyviai ir kiti VKAT lankytojai, kurie nedėvės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių, į VKAT patalpas įleidžiami nebus. 
  • VKAT nebus aptarnaujami proceso dalyviai ir kiti lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
  • Proceso dalyviai ir kiti lankytojai VKAT patalpose privalo laikytis asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo ir kt.).
  • Proceso dalyviai, kiti lankytojai ir juos aptarnaujantys darbuotojai turi išlaikyti ne mažesnį nei 1 metro atstumą.

Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems proceso dalyviams ir kitiems VKAT lankytojams, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir bumą dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Po kiekvieno salėje įvykusio arbitražo teismo posėdžio posėdžių salė ir kitos patalpos, kuriose lankosi VKAT interesantai, dezinfekuojama ir išvėdinama. 

Kviečiame saugoti save ir kitus!

VKAT Sekretoriatas
 
Rugsėjo 16 d. - VILNIAUS ARBITRAŽO DIENA 2022 Kviečiame susitikti 2022 m. rugsėjo 16 d. tarptautinėje konferencijoje VILNIAUS ARBITRAŽO DIENA 2022: Sanctions and Other Contemporary Challenges in International Plačiau
Kiek arbitrų turėtų nagrinėti ginčą iki 30 000 Eur ?
Vilniaus komercinio arbitražo teismas
M.Valančiaus g. 1A-7, LT-03155 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 261 45 17  Faks.: (+370 5) 278 43 63
El. p.: info(eta)arbitrazas.lt

Privatumo politika

  
Steigėjai
  •  
  •   

  •  
© 2013-2022,Vilniaus komercinio arbitražo teismas. Visos teisės saugomos.