Išleistas metraštis ARBITRAŽAS.Teorija ir praktika

Išleistas metraštis ARBITRAŽAS.Teorija ir praktika
Šį rudenį remiant Vilniaus komercinio arbitražo teismui ir advokatų kontorai Tark Grunte Sutkienė leidykloje "Justitia" išleistas pirmasis arbitražui skirtas metraštis „Arbitražas. Teorija ir praktika 2015".

Kaip pažymėjo leidinio sudarytojas prof. habil dr. V.Mikelėnas, populiarėjant ginčų sprendimui arbitražu, gausėjant teismų praktikos arbitražo teisės srityje, natūraliai atsiranda poreikis specializuotai diskusijai, sukauptos patirties apibendrinimui, patirties sklaidai. Iki šiol Lietuvoje nebuvo specializuoto leidinio, skirto būtent arbitražo problematikai.

Rugsėjį skaitytojus pasiekė pirmasis Lietuvos arbitražo metraščio tomas, susidedantis iš dviejų dalių: pirmoje dalyje publikuojami straipsniai, skirti teisės teorijai, antroje - straipsniai analizuojantys arbitražo ir teismų praktiką.

Planuojama leidinį leisti kasmet, o prireikus ir dažniau. Leidinys gali būti naudingas teisėjams, advokatams, įmonių teisininkamas, susiduriantiems su ginčų sprendimu arbitražu, taip pat studijuojantiems ar dėstantiems arbitražą.

 
VILNIAUS ARBITRAŽO DIENOJE 2021 aptartas Arbitražo proceso efektyvumas ir tendencijos 2021 m. lapkričio 9 d. Vlniuje kasmetine rudens tradicija tapusi konferencija VILNIAUS ARBITRAŽO DIENA subūrė besidominčius arbitražo aktualijomis ir problemomis Plačiau
Kiek arbitrų turėtų nagrinėti ginčą iki 30 000 Eur ?
Vilniaus komercinio arbitražo teismas
M.Valančiaus g. 1A-7, LT-03155 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 261 45 17  Faks.: (+370 5) 278 43 63
El. p.: info(eta)arbitrazas.lt

Privatumo politika

Steigėjai
  •  
  •   

  •  
© 2013-2021,Vilniaus komercinio arbitražo teismas. Visos teisės saugomos.