Išleista nauja knyga „Tarptautinė investicijų teisė ir arbitražas“

Išleista nauja knyga „Tarptautinė investicijų teisė ir arbitražas“
Išleista nauja knyga „Tarptautinė investicijų teisė ir arbitražas“
 
Tarptautinių investicijų ir arbitražo teisės ekspertas Rimantas Daujotas išleido knygą-monografiją „Tarptautinė investicijų teisė ir arbitražas“. 

Šioje knygoje, remiantis autoriaus akademine ir profesine patirtimi, cituojamų autorių darbais ir tarptautinio investicinio arbitražo praktika, analizuojama tarptautinės investicijų teisės prigimtis ir šaltiniai, investicijų sutarčių sudarymo ir interpretavimo aspektai. Taip pat knygoje aptariami pagrindiniai investicinio arbitražo tribunolo dalykinės (ratione materiae) ir personalinės (ratione personae) jurisdikcijos nustatymo klausimai, aptariami pagrindiniai investuotojų apsaugos standartai ir garantijos, šių standartų taikymo praktika bei aptariami pagrindiniai investicinio ginčo procedūriniai aspektai, investicinių ginčų proceso ir arbitražo tribunolo sprendimo pripažinimo ir vykdymo klausimai.
 
Knygoje taip pat pateikiamos dažniausiai praktikoje cituojamų investicinio arbitražo tribunolų sprendimų apžvalgos, o prieduose – pagrindiniai tarptautinės investicijų teisės ir arbitražo šaltiniai, arbitražo proceso taisyklės.
 
Ši knyga – tai pirmasis bandymas išsamiai aptarti pagrindinius tarptautinės investicijų teisės ir arbitražo aspektus lietuvių kalba. Nors tarptautinė investicijų teisė nuolat kinta ir įgauna naujų bruožų bei probleminių aspektų, autorius tikisi, jog knyga taps autoritetingu šaltiniu, iš kurio skaitytojas galės pasisemti žinių apie nusistovėjusius ir praktikoje patikrintus tarptautinės investicijų teisės reguliavimo aspektus.
 
Knyga pirmiausia skirta teisininkams praktikams. Knyga taip pat gali būti naudinga studijuojantiems tarptautinę teisę, besidomintiems tarptautiniais ginčais, jų reguliavimu ir tarptautinio tribunolo jurisdikcija, tarptautiniais investiciniais projektais, tarptautine prekyba ir tarptautine ekonomine teise.
 
Knygą jau greitai bus galima rasti Lietuvos knygynuose, o el. knygos versija laisvai prieinama adresu: http://www.rdaujotas.com/knyga
 
VILNIAUS ARBITRAŽO DIENA 2024 Vilniaus komercinio arbitražo teismas ir Vilniaus arbitražo bendruomenė 2024 m. rugsėjo 13 d. organizuoja Vilniaus arbitražo dieną 2024.  Išsaugokite datą! Plačiau
Kiek arbitrų turėtų nagrinėti ginčą iki 30 000 Eur ?
Vilniaus komercinio arbitražo teismas
M.Valančiaus g. 1A-7, LT-03155 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 261 45 17  Faks.: (+370 5) 278 43 63
El. p.: info(eta)arbitrazas.lt

Privatumo politika

  
Steigėjai
  •  
  •   

  •  
© 2013-2023, Vilniaus komercinio arbitražo teismas. Visos teisės saugomos.