2014 m. spalio 30 d. vyko seminaras Kaune

2014 m. spalio 30 d. vyko seminaras Kaune
2014 m. spalio 30 d. Kaune vyko seminaras verslininkams ir teisininkams "Verslo ginčų sprendimas arbitraže" organizuotas Vilniaus komercinio arbitražo teismo bendradarbiaujant su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

Seminaro metu aptarti arbitražo privalumai bei nauda verslui, arbitražinis susitarimas ir kaip teisingai jį sudaryti, kada reikia pasirinkti arbitražą ir ką reikia žinoti jį renkantis. Atkreiptas dėmesys, kad būtent rengiant ir derinant komercines sutartis tiek su užsienio, tiek su Lietuvos partneriais ar klientais svarbu išspręsti klausimą, kaip parankiau būtų spręsti galimai iškilsiančius ginčus. Svarbu žinoti ir apsvarstyti galimas alternatyvas: teismas, arbitražas ar mediacija. Jau iškilus ginčui žymiai sunkiau pakeisti ginčų sprendimo būdą, tad numatyti, kur ir kaip bus sprendžiami galimi ginčai geriausia iš anksto, kai šalys sutaria taikiai.

Renginio metu vyko aktyvi diskusija su Vilniaus komrcinio arbitražo teismo atstovais ir patyrusiu arbitru.


 
Keičiasi VKAT proceso dalyvių bei kitų teismo lankytojų aptarnavimo tvarka Nuo 2020 m. rugpjūčio 14 d. Vilniaus komercinio arbitražo teisme (VKAT) keičiasi proceso dalyvių bei kitų lankytojų aptarnavimo tvarka.   Saugant VKAT klientų, Plačiau
Kiek arbitrų turėtų nagrinėti ginčą iki 30 000 Eur ?
Vilniaus komercinio arbitražo teismas
M.Valančiaus g. 1A-7, LT-03155 Vilnius, Lietuva
Tel.: (+370 5) 261 45 17  Faks.: (+370 5) 278 43 63
El. p.: info(eta)arbitrazas.lt
Steigėjai
  •  
  •           
  • Infobalt
© 2013-2020,Vilniaus komercinio arbitražo teismas. Visos teisės saugomos.